red orange yellow green blue pink

iwis Joh. Winklhofer Beteiligungs GmbH & Co. KG

logo-iwis-motorsysteme.eniwis – kolejna firma produkująca łańcuchy napędowe i przenośnikowe. Pełna nazwa do iwis Joh. Winklhofer Beteiligungs GmbH & Co. KG. Jest to spółka nadrzędna, która nadzoruje mniejsze spółki wyspecjalizowane w określonej materii.

 

Przedsiębiorstwo działa już od 90 lat i jest przedsiębiorstwem z tradycjami. Grupa IWIS produkuje łańcuchy rolkowe i systemy łańcuchowe z przeznaczeniem do zastosowania w obszarach o podwyższonych wymaganiach: w przemyśle samochodowym, przy budowie maszyn i urządzeń, w przemyśle opakowań, drukarstwie, przemyśle spożywczym, w rolnictwie i dla zastosowań przemysłowych w zakresie inżynierii transportu.
Firma produkuje produkty o najwyższym standardzie jakościowym. Celem bowiem firmy jest produkcja najlepszych produktów.
Firma stara się być otwarta we wszystkich obszarach działalności na potrzeby klientów również na palu rozwoju produktów, aby klient dostawał najwyższej jakości produkt o jak najlepszej trwałości.
Przedsiębiorstwo iwis poszukuje również nowych rozwiązań, nowych trendów. Opracowuje nowe tworzywa, technologie, innowacje. To sprawia, iż firma posiada czołową pozycję na międzynarodowym rynku.

 

Iwis jest marka najwyższej precyzji. Ambicją firmy jest osiągnięcie technicznej perfekcji oraz najwyższej jakości  z jak największą korzyścią dla klientów i użytkowników ich produktów. Dla firmy ważna jest powtarzalność i dokładność w wykonywaniu każdej pojedynczej części.
Posiada ona wiele certyfikatów i wyróżnień.

Tags: , , ,

Leave a Reply